Medycyna estetyczna

Zabieg laserem tulowym (Lavieen)

Laser o długości fali 1927nm  jest zupełnie nowym innowacyjnym rozwiązaniem. Charakteryzuje się bardzo krótkim okresem rekonwalescencji. Sprawdza się doskonale w terapiach odmładzania , remodelingu skóry i leczeniu zmian pigmentacyjnych skóry o różnym podłożu.

Badania histologiczne wykazują, że laser tulowy celuje w warstwę pomiędzy naskórkiem, a skórą właściwą, zachowując przy tym rogową warstwę naskórka, co  przyczynia się do niskiego ryzyka działań niepożądanych i szybkiej rekonwalescencji.  Laser działa wyjątkowo delikatnie, dzięki czemu po zabiegu pacjent nie wymaga okresu rekonwalescencji. 

Zabieg

Dla kogo?

Dla osób z przebarwieniami (melasma, hiperpigmentacje , piegi) oraz oznakami starzenia skóry.
Pacjenci ze skórą łojotokową, rozszerzonymi porami  oraz bliznami i rozstępami również będą zadowoleni z efektów

Efekt?

Już po pierwszym zabiegu są widoczne efekty!
Dlatego pacjenci bardzo chętnie wracają na całą serię zabiegów.

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej (Secret RF 2.0)

To urządzenie, które dzięki zastosowaniu fali radiowej i bardzo cienkich igieł pokrytych złotem wchodzących na głębokość od 0,5 do 3,5 mm, powoduje lifting i ujędrnienie skóry.

Poprzez nagrzanie tkanek wokół powierzchni igieł bez przegrzania skóry i poparzeń. Powstałe w ten sposób punktu koagulacji i przegrzań zapoczątkowują proces regeneracji i tworzenia kolagenu.

Zabieg

Zabieg polega na wprowadzeniu mikroigieł pod skórę i emisję fali radiowej w celu mocnego, krótkotrwałego nagrzania tkanki. Zastosowanie wysokiej energii, przy tak krótkim impulsie, umożliwia głęboką przebudowę skóry na różnych warstwach, bez ryzyka przegrzania powierzchni skóry i poparzeń.

Używana przez nas technologia radiofrekwencji istotnie różni się od zabiegu wykonanego za pomocą innych urządzeń poprzez użycie m.in. delikatnego systemu wprowadzania igieł, skracającego okres rekonwalescencji do nawet zaledwie 3-4 godzin po zabiegu oraz minimalizującego dyskomfort w trakcie nakłuwania. Bezpieczeństwo terapii potwierdza certyfikacja medyczna oraz certyfikat FDA.

Dla kogo?

Dla osób wiotką skórą, ze zmarszczkami, rozstępami, bliznami – w tym także z bliznami po trądziku.

Odmładzenie genowe (Super Veloce)

Patforma szerokopasmowego światła BB („BBLook”) zapewnia odmłodzenie na poziomie komórkowym, rewitalizacje i termo lifting  dla spotęgowanego efektu napięcia skóry.
Zabieg charakteryzuje się bardzo krótkim okresem rekonwalescencji, a w przypadku samego termo liftingu już wychodząc z gabinetu pacjent wygląda „o niebo lepiej”.

Zabieg