Chirurgia stomatologiczna

sanus_dentes-47

Główne skojarzenie jakie nasuwa się każdemu na dźwięk sformułowania „chirurgia stomatologiczna” to zabieg usuwania zębów. Po bliższym przyjrzeniu się tej specjalizacji, można jednak odnaleźć o wiele szerszą listę dostępnych możliwości, które oferuje chirurg stomatolog. W naszym gabinecie w Gdyni, w sposób atraumatyczny przeprowadzamy zabiegi:

Każdy zabieg, który wykonuje nasz chirurg stomatolog, wykonywany jest pod znieczuleniem. Wieloletnie doświadczenie oraz bogato udokumentowane sukcesy naszego personelu gwarantują Państwu w pełni sprawnie przeprowadzoną usługę. Podczas całej wizyty w naszym gabinecie nieprzerwanie dbamy o Państwa komfort oraz zawsze chętnie służymy pomocą i radą przy problemach stomatologicznych, które Państwa dotykają.

Poza profesjonalnie wykonanym zabiegiem (oraz bezbolesnym), nasi Kliencie mogą dodatkowo liczyć na profity wynikające z posiadanych przez nas klimatyzowanych pomieszczeń , Wi-Fi oraz TV, a także kojący widok na morze i leczenie wzbogacone Państwa ulubioną muzyką – technologia aktywnie wyciszających słuchawek.

Gorąco zapewniamy, iż poszukiwania dobrego chirurga stomatologa zakończą Państwo w naszym gabinecie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty i do kontaktu!
Zespół
Sanus Dentes
Wykonujemy usuwanie zębów przy jak najmniejszej ingerencji w kość. Używamy do tego delikatnych, specjalistycznych narzędzi.
Zespół
Sanus Dentes